در هفتمین نشست از تماشای پنجم شعرهای زهرا جعفری نقد و بررسی می‌شود

روابط عمومی خانه ادبیات افغانستان: شعرهای زهرا جعفری در هفتمین نشست از تماشای پنجم نقد و بررسی می‌شود.

تماشا، عنوان جزوه نقد مکتوب است که خانه ادبیات افغانستان با هدف ارتقای سطح آموزشی و علمی شرکت‌کنندگان در کارگاه‌‌های شعر و داستان خود منتشر می‌کند. هفتمین نشست مربوط به شنیدن نقدهای مکتوب اعضای خانه بر شعرهای افراد یادشده در تاریخ 29 مرداد (اسد) 1394 از ساعت 17 در سالن امیرحسین فردی حوزه هنری تهران برگزار می‌شود. در این نشست، نقدهای مکتوب بر شعرهای زهرا جعفری، بیان و شعر وی بررسی و تحلیل می‌گردد. شعرهای جعفری در صفحه‌ 6 تا 7 تماشای پنجم چاپ شده است. شماره پنجم از دور سوم تماشا که پیش‌تر منتشر شده است، دربردارنده شعرهای مریم احمدی، زهرا جعفری، عارف جعفری، عارف حسینی، فاطمه خاوری، صادق دهقان، محمدسرور رجایی، سلیما رضوانی، علی‌مدد رضوانی، زهرا زمانی، محمدحسین فیاض، سارا محمدی، محمد کریمی، جعفر واعظی و علی هاشمی از اعضای شرکت‌کننده در کارگاه شعر خانه ادبیات افغانستان است.

zahra jafari Pic 2

در نشست‌های پیشین، شعرهای عارف جعفری، مریم احمدی، سارا محمدی، علی هاشمی، صادق دهقان و محمدحسین فیاض نقد و بررسی شده است. شرکت در نگارش نقد مکتوب بر اشعار یا داستان‌های منتشرشده در تماشا برای شاعران و داستان‌نویسان و نیز حضور در نشست‌های یادشده برای همه افراد آزاد است.

tamasha5940303

نشست هفتگی خانه ادبیات افغانستان از ساعت ۱۵ با برگزاری کارگاه ویرایش و نگارش آغاز می‌شود. سپس از ساعت ۱۶، کارگاه پژوهش و ترجمه برگزار می‌گردد. پس از نقد شعرهای زهرا جعفری درتماشای پنجم نیز شعرخوانی آزاد برپا می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

دکمه بازگشت به بالا
بستن