در هشتمین نشست از تماشای پنجم  شعرهای عارف حسینی نقد و بررسی می‌شود

روابط عمومی خانه ادبیات افغانستان: شعرهای عارف حسینی در هشتمین نشست از تماشای پنجم نقد و بررسی می‌شود.

تماشا، عنوان جزوه نقد مکتوب است که خانه ادبیات افغانستان با هدف ارتقای سطح آموزشی و علمی شرکت‌کنندگان در کارگاه‌‌های شعر و داستان خود منتشر می‌کند. هشتمین نشست مربوط به شنیدن نقدهای مکتوب اعضای خانه بر شعرهای افراد یادشده در تاریخ  12 شهریور (سنبله) 1394 از ساعت 17 در سالن امیرحسین فردی حوزه هنری تهران برگزار می‌شود. در این نشست، نقدهای مکتوب بر شعرهای عارف حسینی، بیان و شعر وی بررسی و تحلیل می‌گردد. شعرهای حسینی در صفحه‌ 16 تا 17 تماشای پنجم چاپ شده است.

JamNewsImage12223279شماره پنجم از دور سوم تماشا که پیش‌تر منتشر شده است، دربردارنده شعرهای مریم احمدی، زهرا جعفری، عارف جعفری، عارف حسینی، فاطمه خاوری، صادق دهقان، محمدسرور رجایی، سلیما رضوانی، علی‌مدد رضوانی، زهرا زمانی، محمدحسین فیاض، سارا محمدی، محمد کریمی، جعفر واعظی و علی هاشمی از اعضای شرکت‌کننده در کارگاه شعر خانه ادبیات افغانستان است. در نشست‌های پیشین، شعرهای عارف جعفری، مریم احمدی، سارا محمدی، علی هاشمی، صادق دهقان، محمدحسین فیاض و زهرا جعفری نقد و بررسی شده است.

tamasha5940303

شرکت در نگارش نقد مکتوب بر اشعار یا داستان‌های منتشرشده در تماشا برای شاعران و داستان‌نویسان و نیز حضور در نشست‌های یادشده برای همه افراد آزاد است. نشست هفتگی خانه ادبیات افغانستان از ساعت ۱۵ با برگزاری سومین کارگاه ویرایش و نگارش از دور دوم آغاز می‌شود. سپس از ساعت ۱۶، چهارمین کارگاه پژوهش و ترجمه برگزار می‌گردد. پس از نقد شعرهای عارف حسینی در تماشای پنجم نیز شعرخوانی آزاد برپا می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

دکمه بازگشت به بالا
بستن